Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zapraszamy na Family Yoga Festival w Sulisławiu w dniach 28-29 czerwca 2019 roku. Jesteś miłośnikiem jogi, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę na macie? Spędź niesamowite 3 dni w pięknym otoczeniu przyrody, gdzie nie tylko naładujesz się pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy, ale również będziesz mógł poeksperymentować z różnymi stylami jogi.

Do wspólnej praktyki zaproszono nauczycieli, którzy od kilku lat tworzą eksperckie materiały w magazynie „Yoga & Ayurveda”. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Ulla Wilczyńska-Kalak (Vinyasa Yoga), Olga Szemley (Yogattractive), Bartosz Furmaniak (Hatha Yoga), Marek Bednarski (Iyengar Yoga), Aldona Filipiuk (Ashtanga Yoga), Paulina Strzednicka (Aerial Yoga) czy Alicja Sobczak (Acro Yoga).

W ramach Festiwalu odbędą się wykłady z ekspertami, z których dowiesz się więcej na temat terapii kamieniami szlachetnym, nutrigenetyki czy transcendentalnej medytacji.

Jak co roku, na Festiwalu nie może zabraknąć ambasadorów. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas: Beata Pawlikowska (podróżniczka i pisarka), Orina Krajewska (aktorka i pisarka) oraz C.M. Bhandari (Honorowy Ambasador Jogi na Świecie), który tradycyjnie poprowadzi poranną jogę o świcie.

Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty. Na naszej scenie zagrają Novika i Karolina Skrzyńska z zespołem.

FYF 2019 900x600 foto 3

FYF 2019 900x600 foto 7

DLA KOGO?

Na Family Yoga Festiwal do Sulisławia zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków, zyskać energię do działania, być zdrowym i zachować młodość na długie lata. Zapraszamy dorosłych, młodzież, a także całe rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych w wieku od 4 do 12 lat przygotowana będzie specjalna strefa, w ramach której równolegle do zajęć dla dorosłych będą odbywały się zajęcia jogi dla dzieci, liczne gry i zabawy. Dzięki temu rodzice będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji Festiwalu.

FYF 2019 900x600 foto 2

FYF 2019 900x600 foto 5

GDZIE?

Festiwal odbędzie się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.

Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze SPA i zabiegów ajurwedyjskich.

Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.

DO ZOBACZENIA W SULISŁAWIU!

 FYF 2019 900x600 foto 4

baner Norden Cosmetics

Partnerzy

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy