Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zabieg Ägyptos łączy działanie darów natury i zaawansowanej techniki owijania ciała. Jest idealny, aby obdarzyć nas luksusowym relaksem.

 

Życie w biegu, szybkie jedzenie, używki i stres powodują, że organizm człowieka jest z dnia na dzień coraz bardziej obciążany. Zabieg Ägyptos, który łączy działanie darów natury i zaawansowanej techniki owijania ciała jest idealny, aby obdarzyć nas luksusowym relaksem. 
Eksperci medyczni szacują, że każdego roku pochłaniamy 1-2 kg toksycznych, chemicznych substancji, które odkładają się w tkankach naszego ciała. Także przyjmowane leki, które przecież mają przynosić pomoc w chorobach, przyczyniają się do gromadzenia toksyn w organizmie. Właśnie w odpowiedzi na problem zatrucia organizmu powstał zabieg Ägyptos.


Ägyptos jest zabiegiem w 100% naturalnym!
Ägyptos to jedyna terapia nie wykorzystująca zaawanasowanych technologicznie urządzeń, która przynosi widoczny efekt już po pierwszym zabiegu. Skóra odzyskuje właściwe napięcie, jest oczyszczona i wygładzona. Zaleca się go w celu wzmocnienia tkanek po ciąży i terapiach odchudzających. Specjalna technika owijania trzydziestoma bandażami gwarantuje intensywny efekt antycellulitowy, a poprawa napięcia skóry minimalizuje widoczność blizn i rozstępów. Substancje wykorzystywane w zabiegu korzystnie wpływają na funkcje skóry. Obserwuje się poprawę jej stanu nawet w przypadku chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca czy neurodermit. Lecznicze działanie to przede wszystkim zasługa soli z Morza Martwego bogatej w cenne pierwiastki takie jak potas, magnez, wapń i brom, które łagodzą podrażnienia, stymulują regenerację, normalizują procesy złuszczania naskórka i oczyszczają komórki skóry. Obciążony organizm nie jest w stanie sam odprowadzać zbędnych produktów przemiany materii i gromadzi je w komórkach i przestrzeniach międzykomórkowych. Substancją, która w zabiegu Ägyptos ma największe znaczenie detoksykujące jest less. Nazywany często uzdrawiającą ziemią ma ponad 40 mln lat i jest wydobywany na kilku kontynentach. Cząsteczka lessu zbudowana jest z kilku warstw pomiędzy którymi zatrzymywane są toksyny. To odróżnia Ägyptos od innych zabiegów wyszczuplających i wykorzystujących metodę body wrap. Dodatkowo w trakcie nie dochodzi do odwodnienia tkanek, co w przypadku innych zabiegów jest bardzo często przyczyną chwilowej utraty wagi. 
Detoksykujące działanie naszego zabiegu jest tak silne, że niejednokrotnie bandaże przesiąkają zapachem nikotyny, czy innych substancji zatruwających organizm.


Efekty już po pierwszym zabiegu!
Dzięki wymienionym zaletom Ägyptos zabieg staje się również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla naszych klientów. Jak już wcześniej wspomniano pierwsze efekty widoczne są już po jednej sesji. Zwykle zaleca się ich trzy, by osiągnąć pełną detoksykację i przywrócić prawidłowe funkcje skóry. Większość zabiegów na ciało zakłada wykonanie serii 10 do 20 zabiegów co przekłada się w widoczny sposób na finansowe obciążenie kieszeni klienta. A ponieważ opierają one swe działanie na utracie wody ich działanie jest krótkotrwałe. Ägyptos przynosi efekty długofalowe, pozwala cieszyć się piękną skórą, smukła sylwetką i doskonałym samopoczuciem.


Więcej informacji: www.cosmetica.pl , www.egyptos.pl

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz