fbpx

Głosuj Miasto:Ośno Lubuskie
Strona www:http://afrodyta-spa.pl
Kategoria: Polska Hotele

 


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
Afrodyta SPA & Wellness Resort
ul. Grunwaldzka 46
69-220 Ośno Lubuskie

Każdy z nas pragnie szczęścia, odrobiny luksusu, kojącego relaksu oraz rozkoszy dla ciała i duszy. W urokliwym Afrodyta SPA & Wellness Resort spełniają się właśnie takie marzenia. Zaciszny resort, położony nad brzegiem urokliwego jeziora, jest doskonałym miejscem do wypoczynku, przede wszystkim dla osób, które potrzebują relaksu, zastrzyku energii i młodości. Afrodyta SPA & Wellness Resort to miejsce wyjątkowe.Każdy kto choć raz je odwiedzi, pragnie do niego wracać. Nie tylko urok tego kompleksu i jego malownicze położenie, ale przede wszystkim ciepła, rodzinna atmosfera i bogata oferta zabiegów sprawiają, że w Afrodycie łatwo się zakochać. To idealne miejsce dla osób zmęczonych, zestresowanych lub mających ochotę na chwilę zapomnienia, także we dwoje. Emanujące niezwykłym spokojem i pięknem.
Tutaj nowoczesna technologia i filozofia wschodnich metod relaksacji tworzą zgrany duet. Goście mają do dyspozycji saunę kwiatową, fińską, basen oraz 21 ekskluzywnych gabinetów. Szeroki wachlarz zabiegów, zarówno klasycznych jak i orientalnych, wykonywany jest w oparciu o produkty Thalgo i Ella Baché. W wyjątkowy błogostan wprowadzają rozmaite masaże i zabiegi wykonywane przez specjalistów. Szczególnie te egzotyczne i rytualne czy wykonywane według metod ukraińsko-rosyjskich, łączące technikę pracy z ciałem i duszą, przynoszą szybkie i długotrwałe ukojenie. Połączone z nastrojową muzyką i aromaterapią, odprężają, dodają sił i energii.
Goście mogą wybrać odpowiednią dla siebie kuchnię – przepyszną i opartą na polskich tradycjach lub menu tworzone w oparciu o dietę strukturalną dr. Bardadyna. Każdego dnia można smakować wędlin produkowanych według tradycyjnych receptur, ryb, serów i świeżego pieczywa wypiekanego we własnej piekarni.
Otoczenie lasów i jezior, cisza i spokój, przepiękne ogrody wokół SPA dają każdemu poczucie przebywania w raju i ładują dobrą energią. Goście powracający do Afrodyty cenią ją za wyjątkową atmosferę, ciszę i spokój, mówiąc, że „trzy dni spędzone tutaj są jak dwa tygodnie urlopu. Przyjeżdżasz raz – wracasz już zawsze”.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor