fbpx

Głosuj Miasto:Masłów, Dąbrowa 3, Kielce
Strona www:http://www.hotelodyssey.pl/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSUBEST SPA
Odyssey ClubHotel Wellness & Spa*****

26-001 Dąbrowa 3, koło Kielc

BUTIKOWY LUKSUS POD KIELCAMI – ODYSSEY CLUBHOTEL WELLNESS & SPA
Spragnionym relaksu położony pod Kielcami hotel proponuje fantastyczne zabiegi w SPA, wypoczynek w ekskluzywnej strefie basenów i saun, wyśmienitą kuchnię oraz klubowe wieczory przy muzyce. Zapraszamy do SPA w Odyssey Clubhotel, który w jedynym w Polsce Rankingu 100 NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W POLSCE, w 2019 roku zajął zasłużone 1. miejsce!

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć w kameralnym hotelu o wysokiej jakości usług. Niezwykłe położenie na stoku świętokrzyskiej góry i widok otaczających hotel wzgórz, dolin oraz położonego w oddali miasta budzą wśród gości nieskrywane emocje, a duża ilość pomieszczeń służących relaksowi i poprawie urody w stosunku do niewielu, bo 42 pokoi daje gościom niespotykany gdzie indziej komfort. Znajdujący się tu basen o imponujących rozmiarach (ponad 200 m2 lustra wody) sprawia radość nawet wytrawnym pływakom. W kilku saunach i łaźniach odprawiane są rytuały naparzania. Basen wypełniony ciepłą (36°C) solanką bocheńską zapewnia skondensowaną dawkę minerałów, działającą na ciało niczym ambrozja.
W sezonie działa też podgrzewany basen zewnętrzny z łóżkami pod baldachimem, leżakami i niezwykłą panoramą świętokrzyskiego krajobrazu. Cały kompleks SPA zachwyca, podobnie jak serwowane w 12 gabinetach zabiegi i masaże. Są wśród nich rytuały ajurwedyjskie, egzotyka i masaże klasyczne. Kilka gabinetów dedykowanych jest wyłącznie dla par, umożliwiając gościom przyjemność wspólnego przeżywania chwil relaksu. Osobom oczekującym szybkiej poprawy urody, SPA oferuje zabiegi oparte na kosmetykach renomowanych marek jak: Ericson Laboratoire, Saint Malo, Valmont. Ofertę uzupełnia siłownia, billard, tenis i aktywności zewnętrzne jak rowery, skutery, które są do dyspozycji gości.
Hotelowa restauracja Essence wyróżniana od lat w Żółtym Przewodniku Glaut&Millau oraz w Przewodniku Magdy Gessler to kulinarne rozkosze dla podniebienia. W weekendy czas kolacji umilają koncerty coverowych zespołów. Atrakcją restauracji jest też 300-metrowy taras, gdzie romantyczna kolacja w otoczeniu dźwięków przyrody nabiera wyjątkowego wyrazu. Położenie hotelu w otoczeniu pól i lasów, zachęca do pieszych wędrówek, terenowych biegów, jazdy na rowerach i spacerów, a zimą okoliczne stoki są doskonałym miejscem dla narciarzy.
Lokalizacja Odyssey’a w niewielkiej odległości od trasy S7 gwarantuje szybki dojazd z głównych miast Polski. Wystarczy zaledwie 1,5 godz. by dotrzeć tu z Warszawy, Krakowa czy Łodzi. A krótki czas dojazdu i powrotu, to dłuższy wypoczynek i gwarancja zachowania dobrej energii.

Gabinety SPA: 12
Wiodące marki SPA: Selvert, Visoanska, Bioline
Specjalizacja SPA: ayurweda, masaże tajskie, kąpiele, kosmetyka, medycyna estetyczna

 

 

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor