fbpx

Głosuj Miasto: Chlewiska, ul. Czachowskiego 56
Strona www:www.manorhouse.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****

ul. Czachowskiego 56
26-510 Chlewiska
tel.: +48 48 628 70 61
STRONA WWW

Hotel Manor House SPA łączy wspaniałą historię z luksusem i dobrymi energiami natury. Jest to najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce, enklawa dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjazna weganom i alergikom. 

Urokliwy kompleks, położony w mazowieckich Chlewiskach, niedaleko trasy Warszawa-Kraków, obejmuje: pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów oraz czterogwiazdkowy hotel w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych, gdzie mieści się strefa SPA & Wellness z Gabinetami Bioodnowy, Komnatą Biowitalności, Łaźniami Rzymskimi i basenem ze strukturalną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Całość jest otoczona 10-hektrowym, zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i Witalną Wioską – niezwykłym SPA pod gołym niebem, gdzie warto zakosztować rytuałów zdrowia. Znajduje się tu też stajnia i SPA dla koni oraz lądowisko dla śmigłowców. Dopełnieniem jest restauracja z tradycyjną polską kuchnią, znakomitym wegańskim menu i autorską Dietą Życia.

W Manor House SPA zgodnie z holistyczną filozofią, która traktuje organizm człowieka całościowo, o gości dba się na każdym poziomie. Klimatyczne, wnętrza, romantyczne zakątki, cisza i spokój miejsca położonego z dala od miasta, bliskość przyrody i pozytywnych sił natury skoncentrowanych w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Ogrodem Zen – to wszystko sprzyja błogiemu relaksowi, przywróceniu wewnętrznej równowagi i wzmocnieniu sił witalnych. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, takich jak: Terapie Biowitalna, Multifalowa i na Kryształowym Łóżku czy muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie, z których słynie Biowitalne SPA. Autorski program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia pobudza naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w ciele. Godne polecenia są poprawiające odporność seanse w Chacie Solnej i lecznicze kąpiele ofuro, również romantyczne we dwoje.

Czas spędzony w Manor House SPA – Polskim Centrum Biowitalności i prawdziwej oazie dobrego samopoczucia – jest dobroczynny dla organizmu, a duża przestrzeń i liczne atrakcje sprawiają, że nawet przy pełnym obłożeniu, goście czują się tu swobodnie i bezpiecznie.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor