fbpx

Głosuj Miasto: Świeradów-Zdrój, ul. Leśna 8
Strona www:www.bialykamien.com
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel & Medi SPA Biały Kamień
ul. Leśna 8
59-850 Świeradów Zdrój
Tel. +48 75 78 17 551
Kom. +48 661 514 115

Położony w otulinie malowniczej góry Biały Kamień zapewnia cisze, spokój oraz zniewalające widoki. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek oraz idealny relaks w nowoczesnym centrum odnowy biologicznej. Zapraszamy do SPA w hotelu Biały Kamień, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w górach.

Świeradoów-Zdroój to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosna, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody – do dyspozycji są liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 80-kilometrowy Singltrek łączący Czechy i Polskę – idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Zimą miejscowość, z koleją gondolową, staje się kurortem dla sympatyków białego szaleństwa. Z hotelu można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i gabinetów SPA nieomal dotknąć otaczającą przyrodę. Hotel posiada 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa apartamenty klasy VIP.

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness (> 1000 m2) zapewnia atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Hotelowe SPA oferuje najlepsze zabiegi znanych marek, dające doskonałe rezultaty. Dzięki współpracy z Ericson Laboratoire, wykonywane zabiegi gwarantują niespotykane efekty, a tym samym zastępują inwazyjną medycyne estetyczną. Medi-SPA posiada doskonałych terapeutów potrafiących wykorzystać dobroczynne działanie hydro i fizjoterapii. Do zabiegów wykorzystuje się też lokalne produkty, jak miód z pobliskiej pasieki czy żurawinę, a także czekoladę i sól morską. Dopełnieniem oferty są klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniaja?c młody wygla?d. Pro´cz z˙yczliwos´ci, troski oraz szerokiej gamy zabiego´w Hotel oferuje ekologiczna? kuchnie?. Na miejscu wypiekany jest chrupiący chleb, wędzone są swojskie wędliny, a na śniadanie serwowany jest domowy dżem jagodowy z owoców zebranych w izerskich lasach oraz miód z własnej pasieki. Hotel oferuje ekologiczną kuchnię, m.in. domowy chleb wypiekany w piecu, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty dżemy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Biały Kamień to Hotel Przyjazny Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. To także wyjątkowe miejsce do organizacji pobytu firmowego. Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel nagradzany jest w licznych konkursach.

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor