fbpx

Głosuj Miasto:Białka Tatrzańska
Strona www:http://www.hotelbania.pl/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Bania Thermal & SKI ****

34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181

Połączenie wieloletniej góralskiej tradycji i nowoczesnych rozwiązań nadaje kształt wymarzonemu miejscu na wypoczynek niezależnie od pory roku. Witajcie w Hotelu Bania Thermal & Ski.

Witojcie na Bani!

Hotel nie tylko leży u podnóża stoków narciarskich, ale w dodatku jest połączony z kompleksem basenów termalnych. Obraz miejsca pełnego wypoczynku uzupełnia najbardziej magiczne miejsce – Sielsko Anielsko Wellness & Spa. Jest tu wszystko, czego potrzebują amatorzy relaksu.


Filozofię Sielsko Anielsko Wellness & Spa kształtują dwa podstawowe elementy: przeznaczenie tego miejsca oraz jego położenie.
Przeznaczeniem Sielsko Anielsko Wellness & Spa jest przywrócenie równowagi utraconej w ciągłym, codziennym pośpiechu. Położenie daje olbrzymie możliwości czerpania z bogactwa przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki.


Zanim jednak rozpoczniesz podróż ku pięknu i spokojowi, w Strefie Sielsko możesz przekonać się o dobrodziejstwach kąpieli cieplnych i błogiego wypoczynku w strefie saun. Unoszący się w saunie chlebowej aromat pieczonego chleba pobudzi przemianę materii. Chwila relaksu w saunie jodłowej sprawi, że nie robiąc kroku, wejdziesz w głąb lasu. W kamiennej, parowej poczujesz intensywne odprężenie, a w fińskiej przekonasz się, czym jest naturalny błogostan.


Po kąpielach cieplnych przejdź do strefy wypoczynku, gdzie możesz zanurzyć się w chłodnej wodzie w studni góralskiej, w basenie lub poddać się masażowi wodnemu. Aby osiągnąć pełnię harmonii, możesz odpocząć w pokoju relaksu. Tutaj na wygodnym leżaku, przy delikatnej muzyce, po kilku łykach orzeźwiającej herbaty lub wywaru z ziół możesz pozwolić sobie na dobroczynny, krótki sen.


Drugą częścią jest Strefa Anielsko – strefa SPA, która zadba zarówno o piękno, zdrowie jak i regenerację. Poddasz się tu m.in. zabiegowi „Geneo”, który jest doskonałym rozwiązaniem, by skóra zyskała zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Dla rozświetlenia, regeneracji i ochrony skóry warto skorzystać z zabiegu peelingującego „Jabłkowa rozkosz”. Kolejnym rarytasem będzie masaż ciała stemplami Permanent Contour, który uwalnia mięśnie od napięcia, poprawia nawilżenie i jędrność skóry oraz pobudza metabolizm. To tylko kilka z niesamowitych zabiegów, które czekają na gości na Bani!

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor