fbpx

Głosuj Miasto:Rulewo
Strona www:www.hanzapalac.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


4* hotel Hanza Pałac Wellness & SPA zlokolizowany u wrót Borów Tucholskich przy zjeździe z autostrady na wysokości Warlubia. Otoczony ponad 200 letnim parkiem, w którym powstał jeden z najwyższych parków linowych w Polsce. Świetnie urządzony obiekt z pięcioma gabinetami SPA, basenem z jacuzzi oraz strefą saun i 52 pokojami.

Hanza Palac zaprasza do rozkoszowania się naturą wszystkimi zmysłami. W pałacowych wnętrzach czas zdaje się zwalniać bieg, a mnogość oferowanych atrakcji dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Łatwo tu zapomnieć o codzienności, rozkoszując się otaczającą naturą, smakami regionalnej kuchni oraz relaksem w hotelowej strefie SPA. W przepięknie urządzonych wnętrzach możemy korzystać z uroków strefy basenowej i jacuzzi, rozkoszując się widokiem na park. Na miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu czeka strefa saun z prysznicem wrażeń oraz ceber z zimną wodą.Strefa Wellness & Spa z pięcioma gabinetami zabiegowymi oraz pokojem relaksu to niesamowite miejsce do wypoczynku dla osób ceniących spokój. Oferowane zabiegi na twarz i ciało oraz  masaże autorskie powstały z połączenia pasji i inspiracji naturą. Hotel Hanza Pałac zaprasza także do świata Leśnej Terapii, czyli uwalniającego umysł i emocje świata relaksu, oddychania świeżym powietrzem i obcowania z energią drzew. Piękne otoczenie zachęca również do błogiego lenistwa na hamakach i kąpieli słonecznych na tarasie.

Na miłośników aktywnego wypoczynku i adrenaliny, od wczesnej wiosny do później jesieni, czeka jeden z największych w Polsce parków linowych. Są tu trasy o różnym stopniu trudności, wytyczone pomiędzy najwyższymi drzewami, ponad parkowymi wzniesieniami i stawami, co czyni go jednym z najatrakcyjniejszych w Europie. Park linowy to emocjonująca rozrywka dla osób w każdym wieku. Dorosłym potężny zastrzyk adrenaliny gwarantuje pokonywanie tras z przeszkodami, w tym jednej dla dwuosobowych zespołów, szalone zjazdy kolejką tyrolską, skok wahadłowy oraz wspinaczka po drzewie wspinaczkowym. Na dzieci czeka wielka przygoda i zabawa w miniparku linowym oraz skoki na trampolinie i eurobungee.

Hanza Palac i teren wokół hotelu to również idealne miejsce spotkań, organizacji eventów i koncertów na świeżym powietrzu dla grup do 1000 osób. Organizatorzy konferencji zachwycają się przeszklonymi salami konferencyjnymi z wyjściem na taras i otaczający park.

Lokalizacja hotelu: województwo kujawsko-pomorskie
Adres: Rulewo 13, Rulewo
Kontakt: tel.: +48 52 320 90 94

https://hanzapalac.pl/

baner dodaj hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor