fbpx
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/galerie/2016/Gala_Najpiekniejsze_SPA_2016

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2016/Gala_Najpiekniejsze_SPA_2016

Znamy laureatów konkursu Najpiękniejsze SPA 2016

W Hotelu Belotto w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów 8. edycji konkursu „Najpiękniejsze SPA 2016”, organizowanego przez Magazyn Eden i portal SPAeden.pl.

Galę poprowadził Jarosław Kret, redaktor naczelny magazynu Eden, w duecie z dziennikarką Beatą Sadowską. Wśród wręczających nagrody najpiękniejszym obiektom SPA znalazło się wiele gwiazd, którym bliski jest styl życia wellness. Byli to: Daria Widawska, Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Katarzyna Warnke, Joanna Racewicz, Małgorzata Ohme, Joanna Jabłczyńska, Odeta Moro, Rafał Maślak, Tomasz Ciachorowski, Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Licznie przybyłych do Hotelu Bellotto gości (ponad 250 osób) w doskonały nastrój wprawił mini recital skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej.  Gwiazdy Gala Najpiekniejsze SPA 2016

Logo „Najpiękniejsze SPA” to najlepsza rekomendacja obiektu dla gości. „Najpiękniejsze SPA” nie jest bowiem kolejnym konkursem branżowym, w którym branża branży wręcza nagrody. Wyróżnienia w konkursie „Najpiękniejsze SPA” są niezwykle cenne, bo przyznawane przez samych gości. To oni przez 7 miesięcy 2016 roku głosowali na portalu SPAeden.pl, wybierając swoje ulubione day SPA oraz hotele w różnych regionach Polski. Niezależnie od nagród od gości, tytuły przyznają też eksperci. Ale i tutaj najważniejsi są klienci, kategorie są bowiem równocześnie kryteriami, według których turyści poszukują odpowiedniej dla siebie oferty: dla rodzin z dziećmi, dla dorosłych, na biznesowe szkolenia i konferencje, dla szukających odosobnienia, holistycznej pielęgnacji ducha i ciała, dobrej zabawy w aquaparku lub wyciszenia w hotelu butikowym, a nawet dla odchudzających się.

Kapituła Konkursu – pod przewodnictwem Jarosława Kreta – złożona z ekspertów, dziennikarzy, gwiazd promujących podróże i zdrowy styl życia oraz redaktorów magazynu „Eden” i portalu SPAeden.pl wybrała najlepsze hotele i day SPA w Polsce w 19. kategoriach.

Na Gali nagrodę odebrały - WYBÓR EKSPERTÓW

Hotel Royal Baltic - Najlepsze Holistyczne SPA
Dolina Charlotty Spa Bali Hai - Najlepsze Orientalne SPA
Mineral Hotel Malinowy Raj - Najlepsze Uzdrowiskowe SPA
Columna Medica - Najlepsze Medical SPA
Villa Alina - Najlepsze Estetyczne SPA
Zamek Topacz - Najlepsze Historyczne SPA
Cottonina Villa&Mineral SPA Resort - Najlepsze Rodzinne SPA
Hotel Mikołajki-Ptasia Wyspa - Najlepsze SPA dla Dorosłych
Czarny Potok Resort&SPA - Najlepsze SPA dla Aktywnych
Zalesie Mazury Active SPA - Najlepsze SPA dla Odchudzających się
Haffner Business&Pleasure - Najlepsze SPA dla Zwiedzających
Afrodyta Business&SPA - Najlepsze SPA dla Szukających Odosobnienia
Pałac Mierzęcin - Najlepsze SPA z Kuchnią Wellness
Quadrille Conference&SPA - Najlepsze Butikowe SPA
Pałac Alexandrinum - Najlepsze Nowe SPA
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie - Najlepsze Day SPA

Wśród nagrodzonych w konkursie znaleźli się też: Hotel Windsor - Najlepsze SPA dla Biznesu, Hotel Bukovina - Najlepsze SPA & Aquapark, Hotel Bania Thermal & Ski - Najlepsze SKI & SPA.

Dyrektor Polskiej Organizacji Turystycznej, Jacek Janowski wręczył zaś nagrody dla obiektów, które uzyskały najwięcej głosów od gości głosujących przez 7 miesięcy na portalu SPAeden.pl. Na 174 zgłoszone obiekty oddano prawie 30 tys. głosów. Ponieważ głosy Gości są szczególnie ważne dla obiektów, uznaliśmy, że znalezienie się w pierwszej trójce w każdej z kategorii to wyjątkowe wyróżnienie, dlatego w kategoriach, w których decydowali Goście, przyznaliśmy po trzy nagrody za I, II i III miejsce.

WYBÓR GOŚCI:

Marena Wellness & SPA – Najlepsze SPA nad morzem
II miejsce – Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka
III miejsce – Mera SPA Hotel

Herbarium Hotel & SPA – Najlepsze SPA nad jeziorami
II miejsce – Afrodyta SPA & Wellness Resort
III miejsce – Natura Mazur Hotel & SPA

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness – Najlepsze SPA w Centrum
II miejsce – Pałac Żelechów
III miejsce – Manor House SPA

Czarny Groń Hotel & SPA – Najlepsze SPA w górach
II miejsce – Hotel Heron
III miejsce – Hotel Arłamów

Ecoday SPA – Najlepsze Day SPA
II miejsce – Baltica Wellness & SPA
III miejsce – Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Magazyn Eden i portal SPAeden.pl przyznały też Nagrody Specjalne:

SPA z Klasą - Uroczysko Siedmiu Stawów
SPA z Misją - Afrodyta Wellness & SPA Resort

Nie zabrakło też nagród dla najlepszych zagranicznych hoteli, które od dwóch lat wybierane są przez polskich turystów w konkursie Perfect SPA Hotel. W tym roku partnerami konkursu były: Hiszpania, Węgry, Czechy i Niemcy. A laureatami okazali się:

Gran Hotel Atlantis Bahia Real w Hiszpanii
Kolping Hotel SPA & Family Resort na Węgrzech
Wellness Hotel Babylon w Czechach
Tropical Islands w Niemczech.

Partnerzy Konkursu Perfect SPA Hotel 2016:

partnerzy

Na koniec uroczystości goście zostali już zaproszeni na kolejną edycję konkursu, który od przyszłego roku zmienia nazwę z nieco trudnej do wymówienia (zwłaszcza dla obcokrajowców) „Najpiękniejsze SPA” na bardziej międzynarodową „Perfect SPA Awards”.

Organizator konkursu: Wydawnictwo Semana, wydawca Magazynu Eden i portalu www.SPAeden.pl.
Główny Patron konkursu: Polska Organizacja Turystyczna i Konsorcjum „Zdrowie i uroda”

logo POTPartnerzy gali: Orphica, Hotel Bellotto, Saint Malo, Hitze, Sothys, Newby, Dibi Milano, Cis-farm

sponsorzy Gali


Patroni medialni: Be Active, Vita, Weranda, Business & Prestige, My Company, Gazeta.pl, Ohme.pl i Beauty.pl

patroni Medialni 2GALERIA GALI NAJPIĘKNIEJSZE SPA 2016

 {gallery}galerie/2016/Gala_Najpiekniejsze_SPA_2016{/gallery}

Znamy już laureatów konkursu Najpiękniejsze SPA 2015. Z niekłamaną dumą i prawdziwą przyjemnością spieszymy zakomunikować ogromny sukces tegorocznej edycji konkursu objawiający się dużym zainteresowaniem zarówno branży, jak i naszych czytelników oraz gości korzystających z usług SPA.
Podczas uroczystości związanych z obchodami dziesięciolecia Magazynu EDEN – jedynego pisma promującego idee SPA i życia w stylu wellness – 17 kwietnia 2015 roku odbyła się w Warszawie ceremonia wręczenia honorowych nagród „Klucze do Edenu”. Zostały nią wyróżnione osoby, które w minionych latach w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kosmetycznego, SPA i wellness.
2 grudnia we wspaniałej atmosferze, wspaniałym towarzystwie, we wspaniałym miejscu odbyła się Gala z okazji wręczenia nagród: Najpiękniejsze SPA 2015, Klucze do Edenu i Perfect SPA. Galę poprowadził Jarosław Kret.
Żyj Wellness! My żyjemy wellness od 15 lat - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce specjalizował się od początku w promowaniu zdrowego, dobrego, pogodnego i pięknego życia. 
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor