fbpx

Zwycięzcy konkursu Perfect SPA Awards 2017

Znamy zwycięzców konkursu Perfect SPA Awards 2017. Prestiżowe nagrody najlepszym obiektom SPA wręczały licznie zgromadzone na Gali Gwiazdy, wśród nich: Anna Wendzikowska, Beata Tadla, Paulina Holz, Edyta Herbuś, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Hamkało, Beata Chmielowska-Olech, Roma Gąsiorowska, Joanna Orleańska, Lidia Popiel...

akpa20180109 Perfect spa awards Kasia Kowalska 5270

Uroczystą Galę, która odbyła się w Hotelu Bellotto w Warszawie, poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno. Uświetnił ją zaś znakomity koncert Kasi Kowalskiej, która wraz z zespołem wystąpiła na początku wydarzenia, wprowadzając w wyśmienity nastrój wszystkich zgromadzonych gości.

W tym roku w konkursie uczestniczyło prawie 200 obiektów SPA, na które oddano ponad 36 tys. głosów. Wśród obiektów zagranicznych goście najchętniej wybierali Hotel Botanico & The Oriental SPA Garden z hiszpańskiej Teneryfy oraz Wellness Hotel Babylon w czeskim Libercu.

WYBÓR GOŚCI: Wyróżnienia przyznane w konkursie Perfect SPA są szczególnie cenne, bo przyznawane przez samych gości. Wśród polskich obiektów, na podstawie głosowania internetowego, wyłoniono zwycięzców w pięciu kategoriach:

Perfect SPA nad morzem: Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, Mera Spa w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, Marena Wellness & Spa w Międzywodziu.

Perfect SPA nad jeziorami: Natura Residence Business & SPA w Siewierzu, Herbarium Hotel & Spa w Chomiąży Szlacheckiej, Pałac Mortęgi Hotel & SPA w Lubawie.

Perfect SPA w Centrum: Pałac Wiechlice w Szprotawie, Hotel Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach, Pałac Żelechów SPA & Wellness w Żelechowie pod Warszawą.

Perfect SPA w górach: Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy-Zdroju, Hotel Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju, Pałac Margot SPA Karpacz.

Perfect Day SPA: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie.

WYBÓR EKSPERTÓW: Niezależnie od wyboru gości, oddzielne tytuły w konkursie Perfect SPA 2017 przyznała też Kapituła złożona z ekspertów z branży, gwiazdy, bloggerów turystycznych i redaktorów Magazynu Eden. Ale i tutaj najważniejsi są Goście, bowiem kategorie dobrane są tak, by były równocześnie najpopularniejszymi kryteriami, według których turyści poszukują odpowiedniej dla siebie oferty. Przyznano następujące tytuły:

 akpa20180109 spa awards Beata Sadowska Conrado Moreno

Perfect SPA Hotel 5* - Najlepszy 5* hotel SPA

Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka

Perfect SPA Hotel 4* - Najlepszy 4* hotel SPA

Hotel Bania Thermal & Ski

Perfect Uncategorized SPA Hotel - Najlepszy nieskategoryzowany obiekt SPA

Neptuno Resort & SPA

Perfect Holistic SPA Hotel - Najlepszy holistyczy Hotel SPA

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

Perfect Health SPA Hotel - Najlepszy uzdrowiskowy Hotel SPA

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Perfect Medical SPA Hotel - Najlepsze Medical SPA

Columna Medica

Perfect Historic SPA Hotel - Najlepszy Historyczny hotel SPA

Hotel Zamek Ryn

Perfect Family SPA Hotel - Najlepszy Hotel SPA dla rodzin

Hotel Warszawianka

Perfect SPA Hotel for Adults  - Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych

Manor House SPA

Perfect SPA Hotel for Active - Najlepszy Hotel SPA dla aktywnych

Hotel & Medi SPA Biały Kamień

Perfect City SPA Hotel - Najlepsze Miejskie SPA

Hilton Garden Inn Rzeszów - Klinika La Perla SPA

Perfect SPA Hotel for Escape - Najlepszy Hotel SPA dla szukających odosobnienia

Heron Live Hotel

Perfect SPA Hotel with Wellness Cuisine - Najlepszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

Afrodyta SPA & Wellness Resort

Perfect SPA for Business - Najlepsze SPA dla Biznesu

Haffner Business & Pleasure

Perfect Boutique SPA Hotel - Najlepszy Butikowy Hotel SPA

Grand Hotel Stamary

Perfect New SPA Hotel - Najlepszy Nowy Hotel SPA

Radisson Blu Resort Świnoujście

Perfect Day SPA

Anlaya Day Spa & Medical Clinic

Przyznano też dwie nagrody specjalne:

Perfect SPA dla Wymagających – wręczona przez dyrektora Nova Group, Andrzeja Chmielewskiego salonowi Kandara SPA w Hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław

Perfect SPA z Atmosferą – tytuł przyznany przez redakcję Magazynu Eden za atmosferę sprzyjającą najlepszemu wypoczynkowi dla wyjątkowego Dworku Mechelinki pod Gdynią.

O tym, jak ważna w SPA jest atmosfera, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. I choć Gala nie odbywała się w SPA, tylko w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego, w którym mieści się Hotel Bellotto, a grono gości, choć bardzo zacne, było zbyt liczne (ok. 240 osób), żeby stworzyć klimat SPA, to jednak bez wątpienia udało się uzyskać niezwykłą atmosferę. Czuło się ją w Sali Kolumnowej, w której odbywał się koncert i wręczenie nagród, w piwnicach pałacu, gdzie po uroczystości odbywał się poczęstunek, a nawet we foyer pełnym gwiazd i hotelarzy fotografujących się na ściance.

GALERIA SŁAW, ZDJĘĆ I LAUREATÓW :-)

Organizator Konkursu:

 Eden zyj-wellness logo

 SPAeden pl portal

 

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

Partnerzy Gali:

Pasek Sponsorzy Perfect SPA Awards 2017

Patroni medialni:

Pasek media Perfect SPA Awards 2017

 

Poznaj najlepsze obiekty SPA w Polsce. Już za kilka dni, 9.01.2018 roku odbędzie się uroczysta Gala, na której poznamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2017. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, na których swoje głosy oddawała Kapituła Konkursu.
Najlepsze hotele SPA, day SPA oraz marki kosmetyczne i sprzętowe odebrały nagrody nazywane Polskimi Oskarami SPA & Wellness podczas wielkiej Gali Perfect SPA Awards 2022.
Już 5 lutego 2020 roku, na uroczystej Gali Perfect SPA Awards, poznamy laureatów 11. edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, którzy przeszli do ostatniego etapu konkursu. Każdy z nich ma szansę na otrzymanie zwycięskiej statuetki i prestiżowego tytułu Perfec SPA.
Sukces finału Perfect SPA Awards 2017 został doceniony nie tylko przez obecnych na gali gości, ale również przez media, które chętnie relacjonowały to ważne wydarzenie.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor