fbpx

Konkurs Perfect SPA Professional

Rozpoczynamy 2. edycję Konkursu Perfect SPA Professional, który w 2020 roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgłoś swój produkt, urządzenie lub usługę, aby wygrać nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie branży SPA i Wellness!

Logo Perfect SPA ProfessionalPierwsza edycja Konkursu Perfect SPA Professional cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego ogłaszamy edycję 2022. Jeśli uważasz, że Twój produkt, urządzenie czy usługa zasługują na wyróżnienie, zgłoś je do najbardziej prestiżowego konkursu branży SPA i Wellness!

Wyniki konkursu poznamy już 16 marca 2022 roku podczas uroczystej Gali Perfect SPA Awards 2022 w Hotelu InterContinental w Warszawie. Na czerwonym dywanie staną przedstawiciele najlepszych obiektów SPA i Wellness w Polsce (hoteli SPA oraz day SPA), a tuż obok nich - produceni i dystrybutorzy profesjonalnych kosmetyków, sprzętu i wyposażenia stref SPA, wellness i fitness w ośrodkach SPA. Chcemy w ten sposób wyróżnić i docenić firmy, obiekty i osoby, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju rynku i kreują ofertę zabiegową na światowym poziomie.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 15 lutego 2022 roku w kategoriach:

  • kosmetyki do twarzy i kosmetyki do ciała
  • zabiegi na twarz i zabiegi na ciało
  • urządzenia kosmetyczne na twarz i urządzenia kosmetyczne na ciało
  • urządzenia wellness
  • urządzenia do fizjoterapii
  • akcesoria i urządzenia fitness
  • sauny, jacuzzi i baseny
  • meble i wyposażenie

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - PLIK TEKSTOWY

FORMULARZ W FORMACIE PDF

Wypełniony formularz wraz niezbędnymi załącznikami należy do 15 lutego 2022 roku odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklama

Gala Perfect SPA Awards 2020

WRĘCZENIE NAGRÓD

Wyboru najlepszych produktów dokona profesjonalne Jury złożone z ekspertów z branży oraz przedstawicieli portalu SPAeden.pl.
Jury weźmie pod uwagę oryginalność i innowacyjność produktów i usług, ich walory użytkowe i jakość wykonania, opinie użytkowników oraz bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 16 marca 2022, na wyjątkowym spotkaniu branży SPA i Wellness – Gali Perfect SPA Awards w Warszawie.

Zgłoszenie produktu do udziału w konkursie Perfect SPA Professional 2022 jest równoznaczne z akceptacją przez Zgłaszającego wszystkich zasad zawartych w Regulaminie Konkursowym dostępnym na portalu SPAeden.pl.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 882 105 165, 665 888 111

POZNAJ LAUREATÓW 1. EDYCJI KONKURSU

Trwa 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też ta edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.
Poznaj najlepsze hotele SPA w Polsce wyłonione w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2018. Trwa kolejna edycja Polskich Oskarów SPA & Wellness, a tymczasem palmę najlepszych hoteli SPA w Polsce wciąż dzierżą laureaci zeszłorocznego konkursu. Przypomnijmy sobie najlepszych.
Poznaj szczegółowe zasady 13. edycji Konkursu Perfect SPA Awards. Zgłoś swój ulubiony obiekt lub zagłosuj na najlepszy hotel SPA w Polsce i wyjątkowy salon SPA w twoim mieście.
Regulamin konkursu PERFECT SPA PROFESSIONAL 2022. Przed zgłoszeniem do konkursu swoich usług i produktów, zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami Konkursu. Wysłanie zgłoszenia do udziału w Perfect SPA Professional jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w tym Regulaminie.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor