fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Tylko dla dorosłych

Kolejny hotel wprowadził limit wiekowy dla swoich gości: czterogwiazdkowy Prezydent w Krynicy-Zdroju przyjmuje osoby, które mają ukończone minimum 15 lat. 

spa bez dzieciJaki jest powód takiego ograniczenia? Dyrekcja hotelu Prezydent chce zaoferować klientom unikalną atmosferę błogiego relaksu. Goście mogą swobodnie korzystać z wielu udogodnień i atrakcji skierowanych dla osób dorosłych. Dyrekcja hotelu obawiała się, że dzieci mogą ten spokój zakłócić. Dla tych, którzy chcą skorzystać z obiektu w towarzystwie dzieci, przygotowano specjalne terminy rodzinnych pobytów: święta wielkanocne i Bożego Narodzenia, ferie zimowe oraz długie weekendy (majowy i czerwcowy).


Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Rodzinny wyjazd to szansa na złapanie oddechu, zadbanie o siebie i budowanie naszych wspólnych relacji. Dokąd wybrać się na urlop z dziećmi, aby odpoczynek był udany? Coraz więcej ośrodków SPA przygotowuje specjalne oferty dla rodzin z dziećmi.
Od dawna promujemy wspólne wyjazdy z dziećmi do SPA, wychodząc z założenia, że nigdy dosyć uczenia od najmłodszych lat zasad życia w stylu wellness. Ale SPA to przecież miejsce wypoczynku, ciszy i spokoju, a dzieci, jak to dzieci – lubią gonitwy, śmiech i głośną zabawę… Czy da się połączyć obie te idee?
Wakacje to najszcz궜liwsze chwile dzieciństwa, najdłużej pamiętane. Tylko dokąd się wybrać, aby dzieci były szcz궜liwe, a doroœśli odpoczęli? Czy wystarczy wybrać pakiet rodzinny w hotelu nad morzem, jeziorem czy w górach, żeby urlop był udany?
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor